Laatste update: 12/05/2017 10:06:37

  AankoopVerkoop
Kilo36000,0036500,00
100 Gr Goud3600,003650,00
50 Gr Goud1800,001825,00
Krugerrand1140,001170,00
Mapleleaf1140,001170,00
50 Pesos Mexico1350,001387,00
20$Liberty1092,001174,00
10$ Liberty546,00587,00
£ Souverain262,00274,00
20 Fr Vreneli210,00218,00
20 Fr Napoleon208,00218,00
50 Ecus560,00573,00
10 Gulden215,00223,00

Andere stukken op aanvraag

Ontkenning en Adviserend: De goudprijzen schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke prijzen die U zult krijgen zullen ook afhangen van de hoeveelheid U verhandelt.

Onze staf, bekend voor zijn ethica en zijn kennis van de goudmarkt, zal U verstandig raadplegen om Uw transacties tot een goed eind te brengen.

Kosteloze schatting: hetzij U aan- of verkoper bent, wij maken U een overzichtelijke en uitvoerige schatting voor iedere handeling.