Laatste update: 12/05/2017 9:58:29


Land MuntCodeAankoopVerkoop
AlgerijeDinarDZD150,000180,000
ArgentiniePesoARS13,85020,000
Australie DollarAUD1,4601,490
BahreinDinarBHD0,4000,420
BoliviaPesoBOB6,9007,500
Brazilie RealBRL3,1503,750
BulgarijeLevBGL1,9002,020
Canada DollarCAD1,4701,500
Cayman IslandsDollarKYD0,8450,960
Centre AfricaFrankXAF660,000810,000
ChiliPesoCLP650,000750,000
ChineRenminbiCNY7,2007,800
Costa RicaColonCRC545,000649,000
Denemarken KrooneDKK7,4507,550
Dominicaanse REPPesoDOP47,50052,800
EgyptePondEGP16,00024,000
Emirat U.A.E.DirhamAED3,8504,170
Engeland PondGBP0,8400,853
FidschiDollarFJD2,1102,650
GambiaDalasiGMD43,80051,150
Hongarije ForintHUF299,000324,000
HongkongDollarHKD8,0508,700
IjslandKrooneISK112,000127,000
IndieRoepieINR65,50074,800
IndonesieRoepieIDR13240,00015115,000
IsraëlNew Shekel ILS3,7504,200
JamaikaDollarJMD126,000140,000
Japan YenJPY121,000124,500
JordanieDinarJOD0,7390,800
KatarRialQAR3,7904,200
KenyanShillingKES107,500170,000
KoeweitDinarKWD0,3120,347
KolumbienPesoCop2680,0003260,000
KoreaWonKRW1220,0001325,000
KroatieKunaHRK7,1907,790
LebananPondLBP1500,0002000,000
MaleisieRinggitMYR4,4405,070
Marokko DirhamMAD10,30011,400
MauritiusRoepieMUR35,70039,000
MexicoPesoMXN19,05021,150
Niew ZealandDollarNZD1,4601,550
Noorwegen KrooneNOK9,3509,450
OmanRialOMR0,4150,439
Oost CaribischeDollarXCD2,8003,100
PakistanRoepiePKR112,000140,000
Papua New Guinea KinaPGK3,2003,500
PerouNew SolPEN3,1503,600
PhilippijnenPesoPHP47,30055,900
PologneZlotyPLN4,0504,360
RoemenieLeiROL4,4004,750
RuslandRoebleRUB54,40067,950
Saudi Arabia RiyalSAR3,9004,250
SerbiaDinarRSD115,000130,000
SeychellenRoepieSCR15,00020,000
SingapourDollarSGD1,4221,590
Sri LankaRoepieLKR145,000170,000
SyriePondSYP220,000400,000
Taiwan DollarTWD29,50036,000
Tchèque (Rép.)KrooneCZK26,00027,800
Thaïland BathTHB35,65039,200
Trinidad & TobagoDollar TTD7,0007,500
TunesieDinarTND2,4502,850
Turkije PondTRY3,7004,110
UkrainiaHryvniaUAH26,28040,000
UruguayPesoUYU30,00032,000
VenuzuelaBolivaresVEF85,0000,000
Verenigde StatenDollarUSD1,0831,095
VietnamDongVND21510,00025969,000
West AfrikaFrankXOF630,000745,000
Zuid AfrikaRandZAR14,20015,250
ZwedenKrooneSEK9,6509,800
Zwitserland FrankCHF1,0901,110

Ontkenning en Adviserend: De deviezentarieven schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke wisselkoersen die u zult krijgen zullen afhangen van de hoeveelheid u wisselt.