Kopen
0.00 EUR
(Koers : )

DME CHANGE

Onze loketten zijn gelegen in het centrum van Brussel, naast de beste winkelstraat en de touristische attracties.

Met onze 20 jaar ervaring in de handel in valuta en gouden munten, bieden wij een brede gamma van alle buitenlandse valuta en goud.

Onze teams staan ​​tot uw dienst elke dag van 09:00 tot 18:00 zonder onderbreking tijdens de lunch.


Thuis of op kantoor bezorgen is mogelijk voor onze klanten V.I.P *

*Een V.I.P-klant is een natuurlijke persoon die eerder in onze kantoren is geïdentificeerd en die een valutatransactie van meer dan 8000 € wil uitvoeren.

Onze wisselkoersen

De beste koers

We kopenWij verkopen
USD - Verenigde Staten van Amerika Dollar1.1801.165
GBP - Engeland Pound0.8950.880
CHF - Zwitserland Franc1.1821.155
JPY - Japan Yen131.800128.800
CAD - Canada Dollar1.5491.512
AUD - Australië Dollar1.5791.540
Last Updated on :16-07-2018 10:20 am

CONTACT

Onze kantoren zijn elke dag van de week geopend zonder onderbreking.

Maandag – Donderdag 9:00 – 18:30
Vrijdag – Zaterdag 9:00 – 19:00
Zondag en feestdagen 10:00 – 18:00

Waar zijn we?

Adresse : 11, Adolphe Maxlaan 1000 Brussel
Tel/Fax : +32 (0)2 218 22 94

Adresse : 23, Grasmarkt 1000 Brussel
Tel/Fax : +32 (0)2 513 01 16

Mail : dmechange@yahoo.fr