Onze loketten zijn ook open zaterdags van 09H00 tot 18H30 en zondags van 10:00 tot 18:00
Vergelijk onze koersen, wij verzekeren U de beste noteringen
Gemakkelijk parkeren tegenover het kantoor Boulevard Adolphe Max 11

Wisselkantoor en Goudhandel in Brussel

Onze koersen zijn zonder commissie noch kosten
Onze loketten zijn gelegen in het centrum van Brussel, naast de beste winkelstraat en de touristische attracties.
Met onze 20 jaar ervaring in de handel in valuta en gouden munten, bieden wij een brede gamma van alle buitenlandse valuta en goud.

De wisselkoersen van een aantal gemeenschappelijke valuta:

Laatste update: ma 20-sep-2021 02:20

 LandDeviseCodeWij KopenWij Verkopen
Verenigde Staten Dollar USD1,2081,143
Zweden Kroone SEK10,68810,077
Noorwegen Kroone NOK10,82110,199
Marokko Dirham MAD12,00010,500
Japan Yen JPY132,905126,453
Engeland Pond GBP0,8800,829
Denemarken Kroone DKK7,8457,361
Zwitserland Frank CHF1,1261,061
Canada Dollar CAD1,5421,447
Australie Dollar AUD1,6621,565
Bekijk het volledige beeld van al onze vreemde valuta
Voor grote hoeveelheden en exotische valuta's is het raadzaam om contact op te nemen om hun beschikbaarheid te garanderen.

Stuur ons een e-mail

De deviezentarieven schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke wisselkoersen die u zult krijgen zullen afhangen van de hoeveelheid u wisselt.

Onze teams staan tot uw dienst van maandag tot zaterdag van 09:00 tot 18:30 zonder onderbreking tijdens de lunch.
Zondag en feestdagen van 10.00 tot 18.00 uur.

Waar zijn we gevestigd? »

9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
maandag        
9 - 18:30
         
dinsdag        
9 - 18:30
         
woensdag        
9 - 18:30
         
donderdag        
9 - 18:30
       
vrijdag        
9 - 18:30
         
zaterdag        
9 - 18:30
         
zondag & feestagen
       
10 - 18