-----------------------------PROFITEER VAN HET STIJGENDE GOUD----------------------------
WIJ BIEDEN DE BESTE VOORWAARDEN VOOR DE AANKOOP EN VERKOOP VAN UW GOUD
----------------------------------MUNTEN, LINGOTS, SIERADEN-----------------------------
VERZEKERDE DISCRETIE EN CASH BETALING VAN MAANDAG TOT VRIJDAG VAN 9.00 TOT 17.00 UUR

Wisselkantoor en Goudhandel in Brussel

Onze koersen zijn zonder commissie noch kosten
Onze loketten zijn gelegen in het centrum van Brussel, naast de beste winkelstraat en de touristische attracties.
Met onze 20 jaar ervaring in de handel in valuta en gouden munten, bieden wij een brede gamma van alle buitenlandse valuta en goud.

De wisselkoersen van een aantal gemeenschappelijke valuta:

Laatste update: do 26-nov-2020 20:00

 LandDeviseCodeWij KopenWij Verkopen
Verenigde Staten Dollar USD1,1941,181
Zweden Kroone SEK10,35910,106
Noorwegen Kroone NOK10,89610,483
Marokko Dirham MAD11,50010,600
Japan Yen JPY125,448123,585
Engeland Pond GBP0,9100,888
Denemarken Kroone DKK7,6667,435
Zwitserland Frank CHF1,0911,078
Canada Dollar CAD1,5661,538
Australie Dollar AUD1,6421,604
Bekijk het volledige beeld van al onze vreemde valuta
Voor grote hoeveelheden en exotische valuta's is het raadzaam om contact op te nemen om hun beschikbaarheid te garanderen.

Stuur ons een e-mail

De deviezentarieven schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke wisselkoersen die u zult krijgen zullen afhangen van de hoeveelheid u wisselt.

Onze teams staan tot uw dienst van maandag tot zaterdag van 09:00 tot 18:30 zonder onderbreking tijdens de lunch.
Zondag en feestdagen van 10.00 tot 18.00 uur.

Waar zijn we gevestigd? »

9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
maandag        
9 - 18:30
         
dinsdag        
9 - 18:30
         
woensdag        
9 - 18:30
         
donderdag        
9 - 18:30
       
vrijdag        
9 - 18:30
         
zaterdag        
9 - 18:30
         
zondag & feestagen
       
10 - 18