Onze loketten zijn ook open zaterdags van 09H00 tot 18H00
Vergelijk onze koersen, wij verzekeren U de beste noteringen
Gemakkelijk parkeren tegenover het kantoor Boulevard Adolphe Max 11

Wisselkantoor en Goudhandel in Brussel

Onze koersen zijn zonder commissie noch kosten
Onze loketten zijn gelegen in het centrum van Brussel, naast de beste winkelstraat en de touristische attracties.
Met onze 20 jaar ervaring in de handel in valuta en gouden munten, bieden wij een brede gamma van alle buitenlandse valuta en goud.

De wisselkoersen van een aantal gemeenschappelijke valuta:

Laatste update: zo 07-aug-2022 22:10

 LandDeviseCodeWij KopenWij Verkopen
Verenigde Staten Dollar USD1,0391,000
Zweden Kroone SEK10,90310,280
Noorwegen Kroone NOK10,4909,691
Marokko Dirham MAD10,7009,100
Japan Yen JPY140,164134,668
Engeland Pond GBP0,8600,828
Denemarken Kroone DKK7,5927,295
Zwitserland Frank CHF0,9990,960
Canada Dollar CAD1,3431,291
Australie Dollar AUD1,5171,444
Bekijk het volledige beeld van al onze vreemde valuta
Voor grote hoeveelheden en exotische valuta's is het raadzaam om contact op te nemen om hun beschikbaarheid te garanderen.

Stuur ons een e-mail

De deviezentarieven schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke wisselkoersen die u zult krijgen zullen afhangen van de hoeveelheid u wisselt.

Onze teams staan tot uw dienst van maandag tot zaterdag van 09:00 tot 18:00 zonder onderbreking tijdens de lunch.
Op zondag is het kantoor gesloten.
Feestdagen die op weekdagen vallen, hebben normale openingstijden.

Waar zijn we gevestigd? »

9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
maandag        
9 - 18:00
         
dinsdag        
9 - 18:00
         
woensdag
9 - 18:00
donderdag        
9 - 18:00
       
vrijdag        
9 - 18:00
         
zaterdag        
9 - 18:00
         
zondag
       
gesloten