Laatste update: ma 26-jul-2021 19:35

 LandMuntCodeWij KopenWij Verkopen
Algerije Dinar DZD250,000200,000
Argentinie Peso ARS205,272114,040
Australie Dollar AUD1,6481,568
Bahrein Dinar BHD0,4720,441
Bolivia Peso BOB9,3827,668
Brazilie Real BRL6,1685,130
Bulgarije Lev BGL2,0002,000
Canada Dollar CAD1,5121,438
Cayman Islands Dollar KYD1,1320,916
Centre Africa Frank XAF788,656604,636
Chili Peso CLP1006,944836,123
Chine Renminbi CNY8,1187,582
Costa Rica Colon CRC783,850644,662
Denemarken Kroone DKK7,8107,364
Dominicaanse REP Peso DOP72,95360,795
Egypte Pond EGP20,38817,237
Emirat U.A.E. Dirham AED4,6864,166
Engeland Pond GBP0,8760,838
Fidschi Dollar FJD2,7222,203
Gambia Dalasi GMD69,48956,196
Hongarije Forint HUF368,951343,630
Hongkong Dollar HKD10,0149,096
Ijsland Kroone ISK166,459142,679
Indie Roepie INR95,71385,176
Indonesie Roepie IDR18812,26016588,993
Israël New Shekel ILS4,3083,769
Jamaika Dollar JMD201,236170,136
Japan Yen JPY132,955127,741
Jordanie Dinar JOD0,8540,783
Katar Rial QAR4,5594,258
Kenyan Shilling KES137,211117,976
Koeweit Dinar KWD0,3840,352
Kolumbien Peso Cop5082,2874158,235
Korea Won KRW1457,1381212,012
Kroatie Kuna HRK7,5587,069
Lebanan Pond LBP16606,7811985,593
Maleisie Ringgit MYR5,3494,899
Marokko Dirham MAD10,90010,100
Mauritius Roepie MUR55,61549,548
Mexico Peso MXN25,05620,801
Niew Zealand Dollar NZD1,7351,637
Noorwegen Kroone NOK11,26810,224
Oman Rial OMR0,4910,446
Oost Caribische Dollar XCD3,6723,033
Pakistan Roepie PKR228,951186,976
Papua New Guinea Kina PGK4,7483,922
Perou New Sol PEN5,0784,201
Philippijnen Peso PHP65,42857,101
Pologne Zloty PLN4,8264,458
Roemenie Lei ROL4,0005,000
Rusland Roeble RUB94,04679,243
Saudi Arabia Riyal SAR4,9184,475
Serbia Dinar RSD135,470113,088
Seychellen Roepie SCR19,20115,710
Singapour Dollar SGD1,6851,588
Sri Lanka Roepie LKR247,485188,560
Syrie Pond SYP220,000400,000
Taiwan Dollar TWD35,12432,474
Tchèque (Rép.) Kroone CZK26,96225,165
Thaïland Bath THB40,82138,099
Trinidad & Tobago Dollar TTD8,8277,543
Tunesie Dinar TND3,4683,138
Turkije Pond TRY10,7209,102
Ukrainia Hryvnia UAH35,08728,707
Uruguay Peso UYU56,86447,559
Verenigde Staten Dollar USD1,1981,159
Vietnam Dong VND27996,85123104,198
West Afrika Frank XOF723,153624,541
Zuid Afrika Rand ZAR19,19815,708
Zweden Kroone SEK10,80010,087
Zwitserland Frank CHF1,1081,068
Voor grote hoeveelheden en exotische valuta's is het raadzaam om contact op te nemen om hun beschikbaarheid te garanderen.

Stuur ons een e-mail

De deviezentarieven schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke wisselkoersen die u zult krijgen zullen afhangen van de hoeveelheid u wisselt.