Laatste update: di 31-mrt-2020 01:28

 LandMuntCodeWij KopenWij Verkopen
Algerije Dinar DZD250,000200,000
Argentinie Peso ARS106,48053,240
Australie Dollar AUD1,8641,738
Bahrein Dinar BHD0,4780,407
Bolivia Peso BOB8,7427,146
Brazilie Real BRL6,5865,154
Bulgarije Lev BGL1,9002,020
Canada Dollar CAD1,6261,517
Cayman Islands Dollar KYD1,0570,854
Centre Africa Frank XAF980,091653,394
Chili Peso CLP1089,919852,980
Chine Renminbi CNY9,0037,672
Costa Rica Colon CRC734,918575,153
Denemarken Kroone DKK7,8417,431
Dominicaanse REP Peso DOP68,67254,937
Egypte Pond EGP20,87915,659
Emirat U.A.E. Dirham AED4,6593,930
Engeland Pond GBP0,9290,866
Fidschi Dollar FJD3,1432,213
Gambia Dalasi GMD64,57752,223
Hongarije Forint HUF394,612347,976
Hongkong Dollar HKD9,8318,378
Ijsland Kroone ISK178,603145,988
Indie Roepie INR95,61676,493
Indonesie Roepie IDR20730,64917125,319
Israël New Shekel ILS4,5253,750
Jamaika Dollar JMD171,317140,033
Japan Yen JPY124,039115,690
Jordanie Dinar JOD0,8990,735
Katar Rial QAR4,6173,974
Kenyan Shilling KES132,749110,240
Koeweit Dinar KWD0,3990,342
Kolumbien Peso Cop5152,0383852,828
Korea Won KRW1552,2941282,330
Kroatie Kuna HRK8,3897,313
Lebanan Pond LBP3667,9842000,718
Maleisie Ringgit MYR5,4954,587
Marokko Dirham MAD11,50010,200
Mauritius Roepie MUR49,56940,517
Mexico Peso MXN30,25324,202
Niew Zealand Dollar NZD2,0221,765
Noorwegen Kroone NOK12,20011,502
Oman Rial OMR0,4880,407
Oost Caribische Dollar XCD3,4272,771
Pakistan Roepie PKR238,630179,890
Papua New Guinea Kina PGK4,3303,502
Perou New Sol PEN4,3573,485
Philippijnen Peso PHP64,66551,451
Pologne Zloty PLN5,2234,451
Roemenie Lei ROL4,4004,750
Rusland Roeble RUB100,89878,963
Saudi Arabia Riyal SAR4,7634,039
Serbia Dinar RSD135,125112,212
Seychellen Roepie SCR17,40814,282
Singapour Dollar SGD1,7751,524
Sri Lanka Roepie LKR238,678178,489
Syrie Pond SYP220,000400,000
Taiwan Dollar TWD38,39731,385
Tchèque (Rép.) Kroone CZK30,02026,472
Thaïland Bath THB41,41434,211
Trinidad & Tobago Dollar TTD8,5667,002
Tunesie Dinar TND3,6292,904
Turkije Pond TRY8,3326,810
Ukrainia Hryvnia UAH52,60728,779
Uruguay Peso UYU54,17045,220
Venuzuela Bolivares VEF85,0000,000
Verenigde Staten Dollar USD1,1471,069
Vietnam Dong VND29964,69323711,192
West Afrika Frank XOF979,074600,498
Zuid Afrika Rand ZAR22,73318,186
Zweden Kroone SEK11,63810,973
Zwitserland Frank CHF1,1011,027
Voor grote hoeveelheden en exotische valuta's is het raadzaam om contact op te nemen om hun beschikbaarheid te garanderen.

Stuur ons een e-mail

De deviezentarieven schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke wisselkoersen die u zult krijgen zullen afhangen van de hoeveelheid u wisselt.