Wisselkoersen

Kopen
0.00 EUR
(Koers : )
We kopenWij verkopen
USD - Verenigde Staten van Amerika Dollar1.1951.155
GBP - Engeland Pound0.8890.862
CHF - Zwitserland Franc1.1951.168
JPY - Japan Yen132.300126.100
CAD - Canada Dollar1.5251.463
AUD - Australië Dollar1.5851.501
AED - Verenigde Arabische Emiraten Dirham4.4904.140
ARS - Argentinië Peso30.00022.000
BGL - Bulgarije Lev2.0301.890
BHD - Bahrein Dinar0.4880.431
BOB - Bolivia Peso8.5007.900
BRL - Brazilië Real4.4203.780
GOLD - 1 Kg Gold35,109.67035,428.960
CNY - China Yuan7.8507.500
CLP - Chili Peso750.000687.000
COP - Colombia Peso3,585.0002,895.000
CRC - Costa Rica Colon719.000611.000
CZK - Tsjechische Republiek Kroon25.90024.650
DKK - Denemarken Kroon7.5507.350
DOP - Dominicaanse Republiek Peso60.50054.200
RUB - Rusland Roebel74.00068.500
SEK - Zweden Kroon10.36010.150
LKR - Sri Lanka Roepie190.000162.600
ZAR - Zuid-Afrika Rand15.20013.600
SGD - Singapore Dollar1.6601.590
SCR - Seychellen Roepie22.50015.900
RSD - Servië Dinar120.000110.000
SAR - Saudi-Arabië Riyal4.8004.400
THB - Thailand Bath39.40036.000
ROL - Roemenië Lei4.8504.690
QAR - Katar Rial4.7504.500
PLN - Polen Zloty4.3904.100
SYP - Syrië Pound0.000600.000
TWD - Taiwan Dollar37.85032.000
PKR - Pakistan Roepie195.000140.000
TTD - Trinidad & Tobago Dollar9.0507.800
TND - Tunesië Dinar3.0502.700
TRY - Turkije Livre5.4904.880
UVH - Oekraïne Hryvnia43.00030.000
XAF - Centraal-Afrika Franc700.000650.000
KYD - Kaaimaneilanden Dollar1.0700.930
UAH - Uruguay Peso58.97032.670
VEF - Venezuela Bolivares0.0000.000
VND - Vietnam Dong30,023.85024,500.000
XOF - West-Afrika Franc700.000650.000
DZD - Algerie Dinar205.000170.000
KES - Kenia Shiling137.840110.000
HRK - Kroatië Kuna7.5307.120
XCD - Eastern Caribbean Dollar3.6063.130
EGP - Egypte Pound22.88017.300
FJD - Fiji Dollar2.8502.300
GMD - Gambia Dalasi61.59054.320
HKD - Hong Kong Dollar9.9809.300
HUF - Hongarije Forint315.000290.000
ISK - Ijsland Kroon145.000116.000
INR - Indië Roepie79.21075.000
IDR - Indonesië Roepie17,300.00015,100.000
ILS - Israël Nieuwe Shekel4.2504.100
JMD - Jamaica Dollar159.740136.080
JOD - Jordanië Dinar0.8910.800
PHP - Filippijnen Peso64.80055.000
KRW - Korea Won1,353.0001,190.000
KWD - Koeweit Dinar0.3900.370
LBP - Libanon Pound2,100.0001,800.000
MYR - Maleisië Ringgit4.9004.420
MUR - Maurice Roepie41.00038.000
MXN - Mexico Peso23.72021.000
MAD - Marokko Dirham11.80011.000
NZD - Nieuw-Zeeland Dollar1.7351.630
NOK - Noorwegen Kroon9.6909.460
OMR - Oman Rial0.4900.460
PGK - Papoea-Nieuw-Guinnée Kina4.2003.800
PEN - Peru Nieuwe Sol4.0503.500
Ontkenning en Adviserend: De deviezentarieven schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke wisselkoersen die u zult krijgen zullen afhangen van de hoeveelheid u wisselt.