Gold Rates

GewichtFijn GoudFijnheidAankoopVerkoop
Kilo Gold10001000999.933,905.9234,252.41
500 Gr Gold500500999.916,952.9617,226.21
250 Gr Gold250250999.98,476.488,638.10
100 Gr Gold100100999.93,390.593,450.00
50 Gr Gold5050999.91,695.301,737.62
20 Gr Gold2020999.9678.12697.55
10 Gr Gold1010999.9339.06355.02
5 Gr Gold55999.9169.53183.76
1 Gr Gold11999.933.9150.00
GewichtFijn GoudFijnheidAankoopVerkoop
Krugerrand33.9131.1039161,061.131,090.00
Mapleleaf31.10631.103999.91,061.131,090.00
50 Pesos Mexico41.66637.59001,266.911,297.05
20 $ Liberty33.43630.0929001,025.721,048.00
10$ Liberty16.71815.046900515.49529.90
£ Souverain7.9887.322916.5249.03254.00
20 Fr Vreneli6.4515.806900196.11201.50
20 Fr Napoleon6.4515.806900195.11200.80
50 Ecus17.2815.552900527.10542.65
10 Gulden6.726.048900204.57209.50

Andere stukken op aanvraag

Ontkenning en Adviserend: De goudprijzen schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke prijzen die U zult krijgen zullen ook afhangen van de hoeveelheid U verhandelt.

Onze staf, bekend voor zijn ethica en zijn kennis van de goudmarkt, zal U verstandig raadplegen om Uw transacties tot een goed eind te brengen.

Kosteloze schatting: hetzij U aan- of verkoper bent, wij maken U een overzichtelijke en uitvoerige schatting voor iedere handeling.