Gold Rates

GewichtFijn GoudFijnheidAankoopVerkoop
Kilo Gold10001000999.935,038.5235,417.25
500 Gr Gold500500999.917,519.2617,808.63
250 Gr Gold250250999.98,759.638,929.31
100 Gr Gold100100999.93,503.853,570.00
50 Gr Gold5050999.91,751.931,795.86
20 Gr Gold2020999.9700.77720.85
10 Gr Gold1010999.9350.39366.67
5 Gr Gold55999.9175.19189.59
1 Gr Gold11999.935.0450.00
GewichtFijn GoudFijnheidAankoopVerkoop
Krugerrand33.9131.1039161,095.891,122.77
Mapleleaf31.10631.103999.91,095.891,122.77
50 Pesos Mexico41.66637.59001,308.001,330.00
20 $ Liberty33.43630.0929001,060.311,081.98
10$ Liberty16.71815.046900530.16555.93
£ Souverain7.9887.322916.5256.25262.94
20 Fr Vreneli6.4515.806900201.57207.55
20 Fr Napoleon6.4515.806900200.53206.24
50 Ecus17.2815.552900541.12553.25
10 Gulden6.726.048900210.05215.26

Andere stukken op aanvraag

Ontkenning en Adviserend: De goudprijzen schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke prijzen die U zult krijgen zullen ook afhangen van de hoeveelheid U verhandelt.

Onze staf, bekend voor zijn ethica en zijn kennis van de goudmarkt, zal U verstandig raadplegen om Uw transacties tot een goed eind te brengen.

Kosteloze schatting: hetzij U aan- of verkoper bent, wij maken U een overzichtelijke en uitvoerige schatting voor iedere handeling.